Kup „Złego człowieka”

Bardzo dziękuję Ci za zajrzenie do tej zakładki. Sam fakt, że tutaj jesteś jest dla mnie komplementem!

Mój wydawca o „Złym człowieku” pisze w ten sposób:

Zły człowiek to opowieść z prawdziwym rozmachem rozgrywająca się na trzech odrębnych płaszczyznach czasowych. Będziecie w niej towarzyszami warszawskiego koronera, którego życie destabilizuje się coraz bardziej z każdym kolejnym dniem; spojrzycie na obcego przybysza oczami romantycznej, zakochanej kobiety żyjącej w niemal wiktoriańskim świecie otoczonym przez trujące morza; a wreszcie będziecie świadkami ogromnej kosmicznej operacji, dla której ludzkość jest tylko egzotycznym tłem. Te wszystkie wątki łączą się w zaskakującą, fantastyczną epopeję, wypełnioną mitologiczną symboliką.


Jeśli opis Ci się spodobał lub już wcześniej wiedziałeś, że chcesz zanurzyć się w wykreowanym przeze mnie świecie i zastanawiasz się gdzie kupić „Złego człowieka” to zapraszam przede wszystkim na stronę mojego wydawcy – Wydawnictwa IX.

Jeśli jednak wygodniej Ci jest zamówić z innego sklepu to obecnie „Złego człowieka” w wersji papierowej lub elektronicznej możesz znaleźć w poniższych księgarniach internetowych.