Kategoria: Bez kategorii

Prezentownik 2021

Oto przed Wami prezentownik książkowo-planszówkowy. Czego można się tutaj spodziewać? Takich książek i gier, które spełnią funkcję prezentu dla konkretnych grup osób, a w związku z tym zwykle są łatwo dostępne w sprzedaży, obecnie.

Kartka charytatywna z życzeniami

Święta to czas prezentów, ale też niesienia pomocy. Zachęcam Was do zajrzenia na Facebooka i dowiedzenia się więcej o akcji charytatywnej, którą prowadzę wraz z moim wydawcą od dziś aż do Wigilii.

Elex II – wrażenia z bety

Dzięki uprzejmości Koch Media Poland otrzymałem dostęp do wersji beta gry Elex II, a ponieważ istnieją przesłanki po temu, by uważać mnie za fana produkcji Piranha Bytes, z przyjemnością poświęciłem kilkadziesiąt godzin, by się również w ich najnowszy świat zagłębić. A teraz spieszę podzielić się z Wami garścią wrażeń spisanych na gorąco. Zapraszam do lektury!

Diuna – skrócona recenzja filmu

Na oko i na ucho – piękny. Zresztą wykreowany przez Franka Herberta świat nie daje się łatwo zepsuć, czy zainspiruje obraz, grę, serial, inne powieści czy film. Inaczej jest z opowieścią, która jest delikatna i mistyczna, mimo że to twarde SF; to historia, która potrafi umiejętnie trącać wrażliwe struny duszy, ale ma swoje wymagania: zmienne…
Czytaj dalej